20+ godina
sa vama
Važan privredni događaj

Turistička zajednica HNK-a na ZEPS-u predstavlja turističku ponudu Hercegovine

Autor: Biznis.ba
Foto: TZ HNK
Turistička zajednica Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK) učestvuje na sajmu ZEPS u Zenici gdje predstavlja bogatu ponudu hercegovačkog turizma.

Na ZEPS-u, jednom od najvećih i najznačajnijih privrednih događaja u regiji sudjeluje više od 2.000 kompanija iz 15 zemalja svijeta, koje predstavljaju razne industrije i sektore.

Turistička zajednica Hercegovačko-neretvanske županije upravo ovim sajmom započinje novu sezonu promotivnih aktivnosti, nakon ljetne pauze. Kao i do sada, štand Turističke zajednice HNK-a privlači veliku pažnju posjetitelja, koji se zanimaju za raznovrsnu i bogatu ponudu hercegovačkog turizma.

- Sama struktura gostiju u Hercegovini potvrđuje da smo izuzetno popularna destinacija za domaće turiste. Zato smo danas u Zenici – da dodatno jačamo odnose i predstavimo sadržaje Hercegovine - poručio je v.d. direktor Turističke zajednice HNŽ-a Anđelko Maslać.

Sajam ZEPS 2025. traje do 13. septembra i predstavlja izvrsnu priliku za jačanje suradnje, stvaranje novih poslovnih veza i umrežavanje među sudionicima, pri čemu turizam Hercegovine zauzima važno mjesto.

Turistička zajednica HNK-a planira i u narednom razdoblju aktivno sudjelovati na regionalnim i međunarodnim sajmovima, koristeći ih kao platformu za jačanje prepoznatljivosti Hercegovine kao turističke destinacije, prenosi Fena.

- Ovim pristupom želimo dodatno povezati turistički i gospodarski sektor te približiti bogatu ponudu Hercegovine domaćim i stranim posjetiteljima - priopćili su iz TZ-a HNK-a.

© Copyright 2005. - 2025. Radio M Media Group.
Sva prava zadržana.
Dizajn i programiranje: Lampa.ba