Kompanija "Space X" Elona Muska objavila je da je putem rakete-nosača "Falcon 9" lansirala 21 internetski satelit Starlink u nisku orbitu Zemlje.
Prilikom lansiranja je korištena raketa-nosač za višekratnu upotrebu, tako da je Falcon 9 i dalje upotrebljiv.
Raketa-nosač je nakon odvajanja satelita obavila kontrolirano vertikalno slijetanje na platformu za slijetanje bespilotnih letjelica na moru koju je SpaceX nazvao „Naravno da te još uvijek volim“ (Of Course I Still Love You, odnosno OCISLY).
Moderan prodajni prostor
Investicija vrijedna više od 10 miliona KM: Vitez dobija prvi Bingo hipermarket
Omiljena linija