Kompanija "ArcelorMittal" Prijedor saopštila je kako zaustavlja proizvodnju u rudniku Omarska jer sa Željeznicama RS nije postignut dogovor oko količine i cijene prevoza rude.
"To znači da će prevoz rude iz Prijedora prema Zenici biti odmah obustavljen. Proizvodnja u rudniku Omarska će biti obustavljena zbog gubitka ključnog tržišta. Ovo će imati dalekosežne posledice na zaposlene u kompaniji 'ArcelorMittal' Prijedor i na ostvarenje poslovnih rezultata kompanije. Ovo neće odmah uticati na proizvodnju u kompaniji ArcelorMittal Zenica", saopšteno je iz kompanije.
(NN)
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor