Iz Elektroprivrede Republike Srpske su se oglasili povodom današnjeg nestanka električne energije.
“U kontaktu smo sa kolegama iz drugih kompanija. Struje nema u četiri zemlje, većem dijelu BiH, Hrvatske, Albanije, Crne Gore. Problem je na prenosnom 400 kv sistemu”, rekao je Petrović.
Struja će doći u narednih sat vremena, umiruju građane.
Električna energija trebala bi biti puštana etapno, a prema prvim i nezvaničnim informacijama sistem je doživio kolaps zbog preopterećenja mreže.
(Vijesti.ba)
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor