BiH
Na tajnoj lokaciji konstituisan novi Nadzorni odbor RMU Banovići: Radit ćemo u korist rudara
Bego Birparić na današnjoj konstituirajućoj sjednici izabran je za predsjednika Nadzornog odbora RMU Banovići.
U Nadzorni odbor izabrani su još Edin Kurtić i Antun Luburić.
- Sjednicu nismo mogli održati u radničkoj direkciji iako smo upravu rudnika na vrijeme obavijestili o tome. Zasjedanje je održano na drugoj lokaciji u Banovićima - izjavio je za "Avaz" Bego Birparić.
Konstituiranje Nadzornog odbora je nastavak aktivnosti koje su utvrđene na sjednici Skupštine dioničara 15. novembra.
Biznis.ba
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor