Nova avio-linija Banjaluka - Milano uvodi se od 26. oktobra, potvrdio je za "Nezavisne" Milan Račić, direktor "Aerodroma Republike Srpske".
"Letove iz Banjaluke imaćemo dva puta sedmično, ponedjeljkom i srijedom", kazao je Račić.
Prema njegovim riječima Milano je deveta destinacija s kojm će Banjaluka biti povezana avio-saobraćajem.
Biznis.ba / NN
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor