Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković i predsjednik Kompanije "Boksit" Rajko Dukić danas su u Milićima otvorili Fabriku za sušenje i mljevenje hidrata, u čiju izgradnju je "Boksit" uložio gotovo 2,6 miliona KM.
Fabrika će zapošljavati 12 radnika, a djelovaće u sklopu Kompanije kao zaseban sektor.
Svečanosti otvaranja Fabrike prisustvovao je ministar energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić, ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić, poslovni partneri i zaposleni u komapniji.
Kompanija "Boksit" danas obilježava 60 godina postojanja.
(NN)
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor