Radnici "Ginexa" obustavili su rad i krenuli u radnički naposluh nakon što im nije povećana satnica na 6,15 KM po kolektivnom ugovoru u oblasti metalske industrije.
Okupljeni su danas u krugu kompanije, a proizvodnja je djelimično obustavljena još jučer.
Radnici zahtijevaju da im se obrati Nadzorni odbor i obrazloži zbog čega neće biti povećanja.
Većinski vlasnik "Ginexa" je Vlada FBiH.
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor