Plate radnicima "Željeznica RS" za mjesec avgust su uplaćene, te očekujem da se radnici vrate na posao, rekao je za "Nezavisne novine" Slađan Jović, direktor ovog preduzeća.
- Pustili smo platu i objavještenje smo poslali svima - kazao je Jović.
Podsjetimo, radnici "Željeznica RS" obustavili su rad noćas kako su i najavili, kazao je jutros ranije Dragan Peulić, predsjednik Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti "Željeznica RS".
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor