Poduzetnice iz Sarajeva i Istočnog Sarajeva, uz podršku Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini, organizuju Sajam ženskog poduzetništva danas u Sarajevu.
Sajam, koji će okupiti 30 poduzetnica, ima za cilj osnaživanje poduzetnica, njihovo povezivanje i jačanje saradnje, te afirmaciju kvalitetnih domaćih proizvoda.
Posjetitelji će imati priliku kupiti organske i domaće proizvode, kao i različite rukotvorine, saopćeno je iz OSCE-a.
Sajam će biti otvoren od 10.00 do 16.00 sati, a otvorit će ga ambasador Bruce G. Berton, šef Misije OSCE-a u BiH.
Biznis.ba / FENA
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan