Okončani su radovi na još jednom dijelu tramvajske pruge u Sarajevu.
Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta objavio je jutros objavio je jutros video testne vožnje na šinama nove sarajevske pruge na pravcu od Ilidže do Marijin dvora, odnosno na popularnoj trojki.
Prije par dana završena je i posljednja, najveća i najzahtjevnija raskrsnica na pravcu pruge Ilidža-Marijin Dvor, kod Tehničke škole.
- Idemo da završimo prugu, ali ni tu nećemo stati, puno je projekata koje smo pokrenuli i koje ćemo pokrenuti, jer kao što vam je poznato: Nema stajanja, poručio je Šteta.
(Biznis.ba)
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan