Od sutra opet poskupljuje gorivo.
Kako saznaje RTL, od utorka vozače očekuju više cijene i benzina i dizela.
Benzin poskupljuje za dva eurocenta. Nova cijena najprodavanijeg eurosupera bit će euro i 54 centa po litri. Za jedan cent bit će skuplji i eurodizel – stajat će euro i 46 centi, prenosi SEEbiz.
Za jedan cent poskupljuje i plavi dizel. Nova cijena od utorka bit će 92 centa. Prosječan spremnik eurosupera od 50 litara tako je skuplji za jedan euro, a dizela za 50 centi.
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan