U Crnoj Gori trenutno odmaraju 143 tisuće turista što je za 40 posto više nego lani u isto vrijeme, kazao je za Radio Crne Gore ministar održivog razvoja i turizma Pavle Radulović.
Do kraja godine Crnu Goru posjetit će blizu 2 i pol milijuna turista, tvrdi crnogorski ministar i navodi da će i ove godine prihodi premašiti milijardu eura.
Buka, komunalna uređenost i prometne gužve tijekom špica sezone ističu se kako najznačajniji nedostaci crnogorske turističke ponude.
Ministar održivog razvoja i turizma navodi kako je u Crnoj Gori sve više turista sa zapadno-europskog i skandinavskog tržišta, a bilježi se i porast gostiju s dalekih destinacija.
Biznis.ba / FENA
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan