Prijevoznici u javnom prijevozu u Republici Srpskoj (RS), zbog smanjenja broja putnika, do daljnjeg mogu redukovati broj autobuskih linija, s cilju sprečavanja širenja koronavirusa i preduzimanja mjera zaštite građana - potvrđeno je iz entitetskog Ministarstva saobraćaja i veza.
Kako je navedeno, neophodno je da se zadovolje minimalne potrebe korisnika javnog prijevoza osoba u RS.
Iz resornog ministarstva dodaju da se prijevoz stvari u drumskom saobraćaju unutar BiH obavlja bez ograničenja, uz obavezno preduzimanje propisanih mjera zaštite.
(FENA)
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan