I dok evropski proizvođači automobila pate, američki su puno bolji.
General Motors je u utorak izvijestio o više od 10-postotnom rastu prihoda u trećem tromjesečju (48,8 milijardi dolara), čak i o dobiti od 3 milijarde dolara, što je bilo iznenađujuće, pogotovo jer je GM imao domaće tržište koje donosi najveću dobit, s 2,2 posto nižom prodajom.
FIrma je ponovno povisila prognozu poslovanja za cijelu godinu. Dionice GM-a skočile su u utorak gotovo deset posto, a njihov ovogodišnji dobitak iznosi 45 posto, piše SEEbiz. Usporedbe radi, dionice BMW-a ove su godine pale 25 posto.
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor