Javno preduzeće BH Telecom odlučilo je donirati značajna sredstva u jeku borbe protiv koronavirusa.
Tako je ova kompanija danas odlučila da će donirati milion KM za kupovinu respiratora koji su prijeko potrebni za osobe s respiratornim tegobama.
U trenucima širenja zaraze koronavirusom ova donacija je od iznimne važnosti za zdravstvene ustanove u našoj zemlji.
Upravo su respiratori najdragocjeniji aparati koje bolnice traže usljed širenja koronavirusa. Ovo je dobar primjer koji bi trebalo da slijede i ostale javne kompanije te tako pomognu našim zdravstvenim ustanovama.
Biznis.ba
Interes kupaca snažan
Potražnja za nekretninama u Brčkom ne jenjava uprkos visokim cijenama
Opreznost aviokompanija
Sigurnost letova u fokusu: Upozorenje za Bliski istok produženo do 1. jula
Moderan prodajni prostor